Digitális tartalomgyártó gyakornok (duális képzésben 2024. szeptembertől) - Weboldalnet IT Kft

Digitális tartalomgyártó gyakornok (duális képzésben 2024. szeptembertől)

A Weboldalnet IT Kft.-nél.

A Weboldalnet IT Kft. egyedi weboldal fejlesztéssel (Laravel) és hatékony online marketinggel áll ügyfelei rendelkezésére. Az online marketing stratégiánk magában foglalja a Facebook és Google Ads PPC kezelését és összekapcsolását a Google Tag Managerrel, így pontosan mérhetjük a konverziókat.

Vállalatunk dinamikusan fejlődik, és jelenleg digitális tartalomgyártó gyakornokot keresünk duális szerződésben.

A munkavégzés helyszíne: Miskolc, Zsolcai kapu 34. - ÁtriumPark

Célunk, hogy a vállalatokkal, akikkel együtt működünk, kiemelkedő eredményeket érjünk el minden hónapban.

Feladatok

Ügyfelek digitális jelenlétének megszervezése

Fotózás

TikTok, Instagram, Facebook Reals videók készítése

Videóvágás (Adobe, Canva)

AutoCap feliratozás

AI használata (programozás)

Elvárások

2024 szeptemberében kezded meg az egyetemet (programtervező-informatikus, mérnökinformatikus, gazdaságinformatikus, kereskedelem és marketing, turizmus-vendéglátás) szakirányon a Miskolci Egyetemen.

Referencia munka bemutatása

Stabil kommunikáció telefonon, személyesen

Határozott személyiség

Digitális tartalomgyártó gyakornok (duális képzésben 2024. szeptembertől) - Elvásárok | Weboldalnet IT Kft
Digitális tartalomgyártó gyakornok (duális képzésben 2024. szeptembertől) - Előnyt jelent | Weboldalnet IT Kft

Előnyt jelent

B kategóriás jogosítvány (céges autót biztosítunk)

Videózásban, fotózásban szerzett tapasztalat

TikTok csatorna üzemeltetése

Amit kínálunk

Duális szerződésben foglalt munkarend

Fiatalos csapat

Bejárási támogatás / belső parkolóhely biztosítása

Folyamatos fejlődési lehetőség

Digitális tartalomgyártó gyakornok (duális képzésben 2024. szeptembertől) - Amit kínálunk | Weboldalnet IT Kft

Légy a csapatunk tagja!

Ez az álláshirdetés a duális képzésben résztvevő hallgatók számára szól melynek feltétele: 2024 szeptemberében kezded meg az egyetemet az alábbi szakok egyikén a Miskolci Egyetemen:

- programtervező-informatikus

- mérnökinformatikusű

-gazdaságinformatikus

-kereskedelem és marketing

-turizmus-vendéglátás

Ez egy hullám, ami design elemként szolgál csak a weboldalon

A fájl mérete túl nagy! Maximum 2MB lehet az önéletrajz mérete.